STAKOV Stavební kovovýroba PECH a spol.

+420 603 101 768     info@stakov.cz

Služby

Firma nabízí následující služby:

Naše firma nabízí rozšířené služby, jejichž popis najdete níže:

zakázkové i sériové zámečnické práce

Vždy dbáme na požadavky našich klientů. Pokud potřebujete poradit, vypracovat návrh, vyrobit cokoli na míru, nebo namontovat, jsme tu pro Vás. Jsme schopni vyrobit ploty, zábradlí, brány, konstrukce atd.

kompletní dodávky ocelových hal

Specializujeme se také na kompletní dodávky ocelových hal, což znamená, že je dodáme včetně odborné montáže, zastřešení i případného zateplení. Haly dodáme podle Vašich potřeb, stačí nám informace o tom, jaký typ a velikost haly potřebujete, my ji zhotovíme a následně doručíme a samozřejmě také namontujeme.

zábradlí, schodiště, terasy

Zábradlí, schodiště i terasy Vám můžeme vyrobit dle Vašeho návrhu, případně je můžeme navrhnout sami. Prodáváme např. sériově vyráběné kované, ale také litinové prvky. Náš sortiment je bohatý, nabízíme originální, atraktivní i moderní prvky, vše s Vámi konzultujeme a přizpůsobujeme Vašemu přání. Váš interiér i exteriér bude přesně dle Vašich představ.

kovové střechy a přístřešky, markýzy

Vyrábíme zastřešení, přístřešky i markýzy. Materiály, které používáme, jsou prověřené, s dlouhou životností, přizpůsobené každodennímu provozu. Jsme profesionálové, vše řešíme precizně, jsme si vědomi toho, že vyrábíme hodnoty, které budete využívat dlouhé roky.

opláštění průmyslových budov

Nabízíme realizaci opláštění průmyslových budov, což se velmi efektivně podílí na snížení provozních nákladů a často přispívá k dalším možnostem jejich využití. K opláštění využíváme ty nejkvalitnější sendvičové panely i trapézové plechy. Kvalitní opláštění šetří peníze a rozšiřuje možnosti dalšího využití.

kompletní dodávky systémových oplocení vč. automatických bran

Poskytujeme služby spojené s kompletní dodávkou systémových oplocení, které mohou sloužit především k efektivnímu zabezpečení obytných budov, veřejných staveb, průmyslových objektů, ale také k oplocení stavenišť, sportovišť, parků atd. V případě zájmu, jsme připraveni dodat k samotnému oplocení automatické brány.

průmyslové oplocení

Pevné a bezpečné průmyslové oplocení, se přímo nabízí pro zabezpečení pozemku Vaší zahrady, ale také parku, výrobních závodů, průmyslových objektů atd. Nejfrekventovaněji využívané je tvořeno svařovanými sítěmi a svařovanými plotovými panely. Jsou nejen vysoce odolné, ale také dobře vypadají.

oplocení rodinných domů  a  sportovních hřišť

Oplocení vhodné pro pozemek Vašeho rodinného domu, ale také sportovních hřišť. Naše oplocení mohou vypadat velmi tradičně, ale také moderně, v každém případě jsou estetické. Klademe důraz na jeho kvalitu a také na jeho precizní instalaci. Není třeba se bát poškození Vaší zahrady nebo hřiště.

servisní zámečnické práce malých vodních elektráren

Specializujeme se také na komplexní zámečnické práce na malých vodních elektrárnách. Modernizace, ale i rekonstrukce zařízení odvádíme vždy profesionálně, především díky dlouholeté praxi v oboru. Náš servis je samozřejmě v souladu s aktuálními směrnicemi a požadavky, kterými je nutné se řídit.

renovace a výměny

v neposlední řadě se soustředíme na renovace a výměny zařízení, které sami nabízíme, montujeme, instalujeme. Vždy jsme Vám k dispozici, pokud máte jakýkoli požadavek, obraťte se na nás, najdeme společné řešení.

Při veškerých našich dodávkách, pracích a servisu je naším primárním cílem poskytnout Vám kvalitní výrobky, zařízení, ale i služby. Také dbáme na zachování a ochranu životního prostředí.